www.akiraminecraft.com Açılalı 1 hafta oldu arkadaşlar

suatdirav

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Madalyalar
0
merhabalar arkadaşlar ismim suat server sahibiyim, Ekibimiz ile uzun zamandır minecraft oynuyoruz. Dışarıya açılmak istedik sunucumuzu düzenledik ve kullanıcılara açtık açalı 1 hafta oldu herşey bitmedi tabiki ama çok az şey kaldı. Öncelikle serverimiz benim başında bulunduğum profesyonel ekibimiz ile güzel uğraşlar sonucu açılmıştır. Bizler eski minecraft oyuncuları olarak faction serverlerde daha sonraları oluşmaya başlayan lapis sistemi ve paytowin olayından dolayı oyunu bırakmıştık. Bizim serverimizde böyle birşey göremeyeceksiniz. Eski factionlar nasılsa serverimizde öyledir. Atıyorum paramı kazanmak istiyorsun ormana gideceksin orda maden yapacaksın veya arsana farm yapıcaksın para kazanması emek isteyen bir iş yani. Arkadaşlar serverimiz herşeyin en kalitelisi ile yapıldı pluginlerimizde masraftan kaçınmadık ücretli pluginleri de kurduk. Ddos korumamız zaten zirvede. Kimse serverimize dokunamaz varsa yürekli hodri meydan diyorum burdan. Tps değerlerimi 19-20 arasıdır. şuan aktif 10 oyuncumuz var tabi onlarında bazıları ekibimizden. serverimizin hostingi rabisudandır. Elimizden geldiğince herşeyi kaliteli yapmaya çalışıyoruz. Bence bir bakın derim :) server internet sitemiz www.akiraminecraft.com dur. önce siteden kayıt olunuz. sürümümüz 1.8 dir. değiştirmeyi düşünmüyoruz. Reklam çalışmalarımız sıon hızıyla devem edecektir. Herkese başarılar. :)

Priotnih

Yönetici
Forum Yöneticisi
Discord Sorumlusu
Madalyalar
3
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
  • Etkinlik Delisi
Sunucunun kapalı olduğu tespit edilmiş ve konu arşive taşınmıştır. Eğer bir yanlış anlaşılma varsa iletişime geçiniz.