Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

[ Warscraft. keyubu.com ] Özlediğiniz Emek Skyblock Serveri /ucus kağıdı - /gorev - /takas - /günlüködül [ Eğlenceyi Hatsafada Yaşayacaksınız ]

Georgias

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Madalyalar
0
Sunucu IP Adresi
Warscraft.keyubu.com
Sunucu Sürümü
1.8.x, 1.14.x
cooltext355159820311264.png

Öncelikle Herkese Selamun Aleyküm Arkdaşlar.Burayı Sonuna Kadar Okursanız Sevinirim.Aşağıdaki Hazır Forum Bilişim Tarafından Yapıldı.
Bu Hazır Forum Sunucuyu Aldığım Bilişim Tarafından Yapıldığı İçin Serverdeki Tüm Sistemleri Yazamadım.
3 Adet Sunucu Sistemi Yazma Hakkım Vardı Bende Bunları Yazdım.Bunları Neden Bize Söylüyorsun Diyosunuz Şimdi.
Bunları Söylememin Nedeni Elbet Bu Konu Üzerinden Forumdaki Değerli Dostlarımız Bizi Eleştirecektir.
Mesela Sunucunuzda 'Çok Az Sistem War - Forumda Daha Fazla Sistem Yazabilirdiniz' gibi gibi
Ama Biz Tabikide Eleştiriye Açık Bir Sunucuyuz.
Fakat Bu Konular Üzerinden Eleştiri Yapacak Dostlarım Yukarda Yazdıklarımı Göz Önünde Bulundurursa Sevinirim.
Son Olarakta Sunucumuza Gelip /bilgi komutu Sunucumuzdaki Tüm Sistemleri Görebilirsiniz.

QvwtPq.jpg

SPAWN

spawn.png

ARENA

arena.png

PASİFMOB

pasif.png

TAKAS

takas.png

KASALAR

kasa.png

Sunucu Tanıtım Formumuz Bu Kadardı Buraya Kadar Forumumuzu İnceleyen Tüm Dostlara Teşekkür Ederim

Warscraft.keyubu.com​

ANIL OZ

I was an atheist I realized I am GOD
Yönetici
Madalyalar
1
  • Emektar
Minecraft
Disec
Konu tasarımı hazır olduğundan dolayı onun hakkında bir yorum yapmayacağım. Sunucu görsellerini shader ile çekseydiniz güzel olabilirdi. Aynı zamanda tanıtım konusunda Türkçeyi daha güzel kullanmanızı öneririm. Sunucunuzda başarılar.

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Sanırım sunucunuz kapanmış. Veya ip adresi değilmiş bilmiyorum. Bu yüzden fikirlerimi paylaşamamaktayım.

Üst Alt