ThunderEfe

efedurmusoglu.com
Moderatör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
126
Tepkime puanı
52
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Merhaba,
Ücretsiz oyun siteleri konuma hoşgeldiniz.

Hepimizin bildiği ve kullandığı Origin, Uplay, Epic Games Store ve benzeri platformlar dışında PC dünyasında birçok farklı ücretsiz oyun indirme siteleri de bulunuyor. Bilgisayarlarımıza ücretsiz oyunları indirerek keyfini çıkartabileceğimiz en iyi ücretsiz ve güvenli oyun indirme sitelerinden bazılarını bu içeriğimde paylaşıyorum.


ücretsiz oyun indirme siteleriÜcretsiz oyun indirme siteleri:
  • Acid Play
  • Caiman.us
  • Fullgames.sk
  • Mega Games
  • Home of the Underdogs
  • Reloaded.org
  • Take Game
  • MMOGames
Acid Play
ücretsiz oyun indirme siteleri

Ücretsiz oyun piyasasında bulunan en güvenilir sitelerden biri olan Acid Play, 1.000’e yakın indirilebilir oyun sunuyor ve bu sayı gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Caiman.us
ücretsiz oyun indirme siteleri

4.000’den fazla ücretsiz retro oyuna sahip olan Caiman.us, 2009 yılından bu yana, kurucusu hayatını kaybettikten sonra oyun yükleme faaliyetlerini durdurmuş durumda. Fakat yine de oldukça geniş kategori sistemine ve oldukça yüksek sayıda oyuna sahip olan bu sitede, ilginizi çekecek bir retro oyun ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Fullgames.sk
ücretsiz oyun indirme siteleri

Oldukça tatmin edici sayıda ücretsiz oyuna sahip olan Fullgames, oyunculara hem indirebilecekleri hem de tarayıcı üzerinden oynayabilecekleri birçok ücretsiz oyun sunuyor.

Mega Games
ücretsiz oyun indirme siteleri

İçerisinde birçok 3D retro PC oyunu ve bazı klasik oyunların fan yapımı “remake” versiyonunlarını barındıran Mega Games, ücretsiz alternatif oyun arayan oyuncular için birebir. Oldukça fayda sayıda 3D rol yapma ve simülatör oyunu bulunduran ve Mega Games, ziyaret ettiğinize pişman olmayacağınız ücretsiz oyun indirme sitelerinden biri .


Home of the Underdogs
ücretsiz oyun indirme siteleri

Eğer aradığınız 80’ler ve 90’larda piyasa çıkan ve artık dijital veya fiziksel kopya olarak satışı bulunmayan retro oyunlar ise, Home of the Underdogs ziyaret etmeniz gereken ücretsiz oyun indirme sitelerinin başında geliyor.


Reloaded.org
ücretsiz oyun indirme siteleri

Genel olarak klasik ve retro oyunların ücretsiz yazılım toplulukları tarafından yeniden yapımlarına odaklanan Reloaded’da birçok klasik oyunun “remake” versiyonuna ve klasik olan ve artık dağıtımı bulunmayan oyunlara ücretsiz olarak erişilebiliyor.


Take Game
ücretsiz oyun indirme siteleri

Diğer bahsettiğimiz sitelere göre fazla oyun sayısına sahip olmayan Take Game, yine de diğer sitelerde bulunmayan birçok sağlam eski yapıma ev sahipliği yapıyor. Site yapısı her ne kadar görsellerle desteklenmese ve bir miktar karışık olsa da Take Game, zamanında efsane olan ve artık dağıtımı bulunmayan birçok eski oyunu bulabileceğiniz güvenilir bir oyun indirme sitesi.


MMOGames
ücretsiz oyun indirme siteleri

Eğer MMO oyunlarını seviyorsanız ve özellikle ücretsiz olanların peşindeyseniz MMOGames, aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz nadir sitelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde birçok MMO oyun bulunduran, bu oyunlar hakkında haberler yayınlanan ve gelecek olan ücretsiz MMO oyunlarının açık betalarına katılma fırsatları sunan MMOGames’de birçok popüler MMO oyunu hakkında bilgi edinebilir ve mobil platformlardan aşina olduğumuz birçok MMO yapıma PC’de de ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.


Steam
ücretsiz oyun indirme siteleri

Hepimizin bildiği ve dünyanın en çok kullanılan oyun satın alma platformu olan Steam’de birçok ücretsiz oyun da sunuluyor. Oyun dünyasında reklam değeri olan büyük şirketlere ait birçok ücretsiz oyunun listelendiği Steam’de, hepimizin yıllardır severek oynadığı Dota 2, CS:GO ve Knight Online gibi tüm dünyanın bildiği ve oynadığı oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oldukça popüler olan oyunlardan artık sıkılmışsanız bile Steam’de hâlâ keşfedebileceğiniz birçok ücretsiz kaliteli yapım bulunuyor.


Ücretsiz oyunlar sitelerimiz bu kadardı.
Kendinize iyi bakın ;)
 
Üst