Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
1596026630647.jpeg

Yani bu oyunu kelimelere dökemezsiniz. Oyunu 2 kere izledim 1 kere oynadım. Tüm hikayeyi biliyorum. Bildiğim halde o anları ilk defaymış gibi yaşıyorum. Bu oyun size üzüntüyü, sevinci, nefreti her şeyi yaşattırıyor. Ve ben bir oyunu oynarken karakterlere içimden seslene biliyorsam, ya kardeşim sen ne yapıyorsun ya! Böyle devam et! gibi ithamlarda bulunuyorsam, bu oyun oyun olmayı aşmıştır. Bana göre grafiği umurumda bile değil. Grafiği de çizgi roman tarzında çok tatlı zaten. Tarihin en iyi hikayeli oyunlarından biridir. Bunu sadece ben düşünmüyorum. 2012 Yılında çıktığında bir çok yerden yılın en iyi oyunu seçildi. Serinin 4 oyunu arasında beni en çok etkileyen oyundur. Hala Lee ve Clementine karakterlerinin macerasına atılmadıysanız, hemen başlamalısınız.

Bu oyunu oynayın, oynattırın! Bu oyun öyle bir oyun. Oynanmayı hak eden seçime dayalı hikayeli oyunlardan birisi. Bana göre kapanan TellTale gamesin en iyi oyunudur.

Sabinushka

Plugin paketi hizmetleri
Asistan
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Hikayeli oyunları severim sence bu oyunu oynamalımıyım tavsiye eder misin o kadar iyi bir oyun mu