The Last of Us'ın dizisi geliyor

Ruzorin

Mike Tyson ne dediydi?
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
170
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
HBO resmen duyurdu: The Last of Us'ın dizisi geliyor
PlayStation'da kullanıcılar tarafından son 10 yılın en iyi oyunu seçilen The Last of Us resmen dizi oluyor. Sony şirketiyle Game of Thrones'un da yayıncısı olan HBO arasındaki işbirliği ile resmen dizi olacak The Last of Us'ın ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil. İşte yeni dizi hakkında bilinenler ve bilgisayar oyunundan sinemaya uyarlanan en yüksek hasılatlı yapımlar....

HBO resmen duyurdu: The Last of Us'ın dizisi geliyor - 1

PlayStation tarihinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen The Last of Us’ın yeni oyunu çıkış tarihi (19 Haziran) çıkışıyla beraber sevindiren haber HBO’dan geldi. Sevilen oyun serisi The Last of Us’ın resmen dizi olacağı açıklandı.


HBO resmen duyurdu: The Last of Us'ın dizisi geliyor - 2

2019’un fenomen dizisi Chernobyl’in yaratıcısı Craig Mazin, sosyal medya hesabından The Last of Us’ın dizi olacağını doğruladı. Oyunun yapımcısı Naughty Dog’un başkan yardımcısı ve oyunun yazarı Neil Druckmann da "Ellie ve Joel’in yolculuğuna çıkmak için en sevdiğim yazarlardan HBO ile bir ayara geleceğimize inanamıyorum’" dedi.


HBO resmen duyurdu: The Last of Us'ın dizisi geliyor - 3

PlayStation oyuncularının son 10 yılın en iyi oyun sıralamaları şöyle:

1. The Last of Us
2. God of War
3. The Witcher 3: Wild Hunt
4. Grand Theft Auto V
5. Red Dead Redemption 2
6. The Elder Scrolls V: Skyrim
7. Horizon Zero Dawn
8. Bloodborne
9. Uncharted 4: A Thief's End
10. Marvel's Spider-Man


The Last Of Us Part 2 çıkışıyla beraber bu diziye yönelme yapılacağını düşünmekteyim. Ellie ve Joel karakterlerini bir dizide izlemek gerçekten çok zevkli olacak gibi gözüküyor. Bence Uncharted serisininin filminden sonra yani 2021 Ortası veya sonun da bu diziyi izlemeye başlayabiliriz.
 
Üst