The Last of Us 2 için bir olumlu bir olumsuz haber

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
166
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
The Last of Us 2 için bir olumlu bir olumsuz haberAldığı inceleme puanları ve elde ettiği satış rakamları sayesinde gündemde olan The Last of Us 2, bir online mod eşliğinde güncellenecek. Bu oyunun geliştiriciliğini üstlenen Naughty Dog, bu modun çok oyunculu mod (multiplayer) ile karıştırılmaması gerektiğini belirtti.
Peki The Last of Us 2 için online mod ne zaman gelecek?
19 Haziran 2020 tarihinde PlayStation 4 platformu için piyasaya sürülen hayatta kalma oyunu, yeni bir co-op oyun seçeneğine sahip olacak. Bu mod şimdilik “The Last of Us 2 Online Mod” olarak isimlendiriliyor. Türkiye’de 499 TL karşılığında satılan bu yapım, ilk 72 saat içinde kendisinden 4 milyon adet sattırmayı başardı. Oyun dünyasının satış listelerini altüst eden bu oyunun senaristi ve direktörü olan Neil Druckmann, bir kötü haber de verdi.
Druckmann, The Last of Us 2 için herhangi bir DLC hazırlanmayacağını belirtti. Bu DLC’ler sadece ücret karşılığında elde edilebilen bir sistem ile birlikte teslim edilmişti. Bunun dışında Neil Druckmann tarafından kaleme alınan bir açıklamada şu sözleri sarf etti:
Maalesef bu projede ilk oyunda gördüğünüz oyuncu gruplarına yer vermeyeceğiz. Bu sebepten ötürü üzerinde çalıştığımız ve size duyurmak için sabırsızlandığımız yeni çevrimiçi oyun modunu diğer çok oyunculu oyun seçenekleri ile karıştırmayın.
Bu oyun modunun detayları üzerinde çalışıyoruz. Oyuncuları bir şekilde diğer oyuncular ile bir araya getireceğiz ancak bu mod başkaları olmadan da ilerletilebilen çevrimiçi bir mod olabilir.
Bu modun ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belirtilmedi. Naughty Dog şimdilik bu konu hakkında sessiz kalmayı ve projeleri üzerinde yoğunlaşmayı hedefliyor.
 
Üst