Steam Sonbahar Festivali için tarih açıklandı!

ThunderEfe

Moderatör
Moderatör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
127
Tepkime puanı
52
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Steam Sonbahar Festivali için tarih açıklandı!


Bilgisayar oyuncu denildiğinde ilk akla gelen platformlardan Steam, belirli tarihlerde düzenlediği etkinliklerde oyunlarda indirime gidiyor. Bu kapsamda merakla beklenen Steam Sonbahar Festivali için tarih belli oldu.

Steam Sonbahar Festivali ne zaman başlayacak?
Oyunseverlerin en sevdiği festivallerden biri olan sonbahar festivali, 7 Ekim tarihi ile başlayacak ve 13 Ekim‘e kadar devam edecek. Festival tarihleri, oyun dünyasının tanınan isimlerinden biri olan Geoff Keighley tarafından Twitter‘dan yapılan bir paylaşımla açıklandı. Festivalde yayınlanacak oyun demolarının sayısı ve ayrıntıları şu an belli olmasa da, ilerleyen tarihte açıklanması bekleniyor.

steam-sonbahar-oyun-festivali-icin-tarih-aciklandi


Daha önce yapılan festivallerde oyunseverler bir çok oyun demosuna ücretsiz şekilde erişmişti. Bu sonbaharda yapılacak festivalde de, demolar oynanabilecek, tanıtılan oyunların videoları izlenebilecek, geliştirici konferanslarına katılınabilecek ve canlı soru/cevap etkinlikleri olacak.

İlk Steam Oyun Festivali, Mart 2019‘da gerçekleşmişti ve 40‘dan fazla demo yayınlandı. Bu etkinliğin de güzel ve eğlenceli geçeceği düşünülüyor.
 
Üst