Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Steam Fiyatı 124 TL Olan Borderlands Handsome Collection, Epic Games’te Ücretsiz Oldu!!

ArdaGnsrn

Aman aman nereye geldik?
Site Sahibi
Katılım
28 Mayıs 2019
Mesajlar
59
Tepkime puanı
59
Madalyalar
2
Web sitesi
mcturkiye.net
  • Etkinlik Delisi
  • Emektar
Minecraft
ArdaGnsrn
1590737221856.png
Borderlands: The Handsome Collection, Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel‘in bir derlemesidir ve bu oyunlar için indirilebilir tüm içeriklerden oluşan bir paket. Hikayeye aşina olmayanlar için Borderlans bir aksiyon/rol yapma oyunu olan birinci şahıs nişan oyunu olduğunu hatırlatalım. Oyun akıl almaz mizah ile patlayıcı manzaralar ve çok oyunculu sisteme odaklanıyor. (Oyunları yalnız oynamakta mümkündür)

The Handsome Collection içinde bulunan oyunlar, son nesil öncüllerinin yapamadığı birkaç özelliğe sahip. Oyun, saniyede 60 kare hızında ve tam 1080p çözünürlükte çalışıyor. Ayrıca dört oyuncuya kadar bölünmüş ekrana izin veriyor. Son nesil konsollarda sadece iki oyuncu birlikte oynayabiliyor ve PC için ekran bölme yapılamıyor.

Bunların dışında eğer zaten Borderlands oyunlarına ve DLC’lere sahipseniz bu paketi tekrar satın almanız için fazla bir neden yok. 1080p çözünürlüğe ve 60 FPS (hatta daha yüksek) kare hızına erişebilirsiniz.

Oyunu Epic Games üzerinden 04.06.2020 18:00'a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bağlantı: Borderlands: The Handsome Collection
 
Üst Alt