ThunderEfe

Moderatör
Moderatör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
52
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Merhaba,

Bugünkü listeye göz atıldığında 5 TL ve 10 TL’den daha düşük fiyatlı oyunların yer aldığı da görülüyor. Ayrıca aşağıda listelenen oyunların anlatımında oyun hakkında temel bilgiler ve indirim oranları da yer alıyor. Bu oranla birlikte indirimli fiyat ve normal satış fiyatı da ilgili başlıkta belirtilmiş durumda. Bu sayede oyunun fiyatındaki farkı kolayca gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte oyunun ne zamana kadar indirimli olacağı da başlıkta yer alıyor.

She Sees Red – Interactive Movie
steam.png

Sinematik yapısıyla kendisini gösteren She Sees Red, normal satış fiyatı olan 15,97 TL’den yüzde 70 indirim aldı. Bu indirim sayesinde de oyunun fiyatı 4,79 TL oldu. Oyun, Steam üzerinde oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip. Oyun indirimli fiyatıyla, 27 Temmuz tarihine kadar kullanıcılarla buluşacak.

Oyunda işlenen bir cinayet konu ediliyor. Ancak sinematik yapısı sayesinde oyunun hikayesini oyuncular yönetiyor. Böylelikle oyun içinde birçok farklı senaryo ve olasılık kendisini gösteriyor.

Sniper Ghost Warrior 3
steam.png

Aksiyon türünde kendisini gösteren Sniper Ghost Warrior 3, normal satış fiyatı olan 32 TL’den yüzde 70 indirim aldı. Oyun, bu indirimle birlikte 9,60 TL’ye inmiş durumda. Steam üzerinde yapılan oylamalarda oyunculardan “karışık” yorumlara sahip olan oyun, 27 Temmuz tarihine kadar bu fiyat etiketine sahip olacak.

Oyunda düşman hattı bulunan bir Amerikan keskin nişancısı konu ediliyor. Açık dünya yapısıyla birlikte de oyuncuların verdiği kararlar oyun gidişatını etkiliyor.

Plane Mechanic Simulator
steam.png

Normal satış fiyatı olan 20,50 TL’den yüzde 55 indirim alarak 9,22 TL olan Plane Mechanic Simulator, 31 Temmuz tarihine kadar indirimli fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde yapılan incelemelerde “çoğunlukla olumlu” yorum alma başarısına sahip.
Oyunda 1940 senesi konu ediniyor. Nazi Almanya’sının hava kuvvetleri Luftwaffe, İngiltere karşıtı büyük adımlar atıyor.

Euro Truck Simulator 2
steam.png

Simülasyon denince akla gelen ilk oyunlardan olan Euro Truck Simulator 2, normal satış fiyatı olan 39 TL’den yüzde 75 indirim aldı. İndirim sonrasında 9,75 TL olan oyun, 27 Temmuz tarihine kadar oyuncularla bu fiyattan ulaşacak. Oyun, Steam üzerinde oyunculardan “son derece olumlu” yorum almayı başardı. .
Türkçe desteği bulunan oyunda Türkiye’nin Trakya bölümünün yer aldığı DLC’yi almak da mümkün. Oyunda yer alan haritayı genişletmek için birçok DLC kullanıcılara sunulmuş durumda.

American Truck Simulator
steam.png

Kamyon simülasyonunda ABD haritasını konu edinen American Truck Simulator, normal satış fiyatı olan 59 TL’den yüzde 75 indirim aldı ve 14,75 oldu. Oyun, 27 Temmuz tarihine kadar bu fiyat ile oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde oyunculardan ” son derece olumlu” yorumlara sahip.
Oyun, Amerikan araçları ve ona has teslimatlarıyla ABD’de yaşanıyor. Oyunun Avrupa türünden ayıran çekici markaları ve yollar, ABD tarzı simülasyon deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

Hob
steam.png

Hob, normal satış fiyatı olan 31 TL’den yüzde 70 indirim aldı. Oyunun fiyatı uygulanan indirimle birlikte 9,30 TL’ye inmiş oldu. Oyun, 27 Temmuz tarihine kadar oyuncularla bu fiyattan buluşacak. Oyun, yapılan yorumlarda “çok olumlu” yorumlara sahip.
Metin ve diyalog olmadan oyuncularla buluşan oyun, oyunculara çevrelerini keşfetmesini sağlıyor.

İyi Günler ;)
 
Üst