Steam’de 20 TL altı oyunlar

ThunderEfe

Moderatör
Moderatör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
52
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Merhaba arkadaşlar,
Bugüz size en iyi 20 TL altı oyunlar'ı göstereceğim.

Pacify

pacify.jpg

Korku oyunu olarak da dikkat çeken Pacify, normal satış fiyatı 10,50 TL’den yüzde 30 indirim alarak 7,35 TL’ye inmiş durumda. 22 Haziran’a kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak oyun, oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip. Oyun, macera dolu bir perili evde geçiyor. O evin içinde bulunanların korku dolu anlar yaşayacağı aşikar.
Doğaüstü Olay Yardımcıları A.Ş. isimli bir şirkette işe başlanan oyunda, iş gereği bu eve girmek gerekiyor. Yüksek maaşlı ve tehlikesiz olduğu belirtilen işte yapılması gereken de perili evlerde çalışmak. Oyunda, evdeki korkutucu karaktere ait izleri bulmak gerekiyor. Oyun tek oynanabildiği gibi üç kişiye kadar da çoklu oyuncu modu da bulunuyor.


Hot Lava

hot lava.jpg

Bir diğer aksiyon – macera oyunu olan ve içinde yarış da bulunduran Hot Lava’nın, normal satış fiyatı 32 TL idi. Bu fiyata yüzde 40 indirim alan oyun, oyuncularla 19,20 TL ile buluşacak. Bu indirimli fiyat 25 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. Oyun, Steam üzerinde oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip. Oyun, hikayesiyle dikkat çekiyor.
Birinci şahıs gözüyle oynanan oyunda, zeminde lav bulunuyor. Bu lava dokunduğu anda ölen karakterin bir şekilde havada kalması ve engelleri aşması gerekiyor. Ancak bir yandan da zaman akıp gidiyor. Bu nedenle bu hayatta kalma mücadelesini olabildiğince hızlı yapmak gerekiyor. Oyun, çocukluğumuzdaki yerden yüksek oyununu andırıyor. Oyunu oynamak için oldukça basit bir sisteme sahip olmak yeterli.


Don’t Starve Together

dont starve.jpg

En iyi 20 TL altı oyunlar listesinde, hayatta kalma oyunu olarak dikkat çeken Don’t Starve Together, normal satış fiyatı olan 24 TL için yüzde 66 indirim aldı. 8,16 TL’ye inen oyunun indirimli fiyatı 25 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. Oyun, oyunculardan “son derece olumlu” yorumlar alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Üstelik oyunu bu fiyattan iki adet almak mümkün. Oyun hem kendinize hem de arkadaşınıza 8,16 TL ile alabilirsiniz.
Oyunda ıssız durumda olan bir yerde hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerekiyor. Hayatta kalabilmek için de oyun dünyasında keşifler yapmalı ve işinize yarayacak şeyleri üretmelisiniz. Ürettiğiniz araç ve gereçler tamamen sizin zihin dünyanıza kalmış durumda. Bu nedenle oyunun iyi bir hayatta kalma simülasyonu olabileceğini söylemekte yarar var.


Hacknet

hacknet.jpg

Normal satış fiyatı 18,50 TL olan oyun, bu fiyat için yüzde 80 indirim aldı. 3,70 TL fiyat etiketine inen oyun, bu fiyattan 22 Haziran tarihine kadar oyuncularla buluşacak. Oyun oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip.
Oyun bir hacker simülasyonu olarak dikkat çekiyor. Oyun içinde yer alan bir bilgisayar komut satırından, yapmanız gereken işlemleri yapmanız gerekecek. Oyun hikayesinde ölen bir hacker’ın arkada bıraktığı bilgiler işleniyor.

Bugünlük bu kadardı.Teşekkürler.
 
Üst