Riot Games, Hypixel Studios'u Satın Aldı.

Merhaba değerli okurlar, gün geçmiyor ki Riot Games yeni işlere imza atmasın. Herkes "VALORANT" derken Riot Games, Hypixel Studios'u satın aldı. Zaten Hypixel Studios, birkaç melek yatırımcı ve Riot Games'in destekleri sayesinde kuruldu. Bu birleşme ben dahil bir sürü oyuncuyu heyecanlandırdı ve akıllara bir soru geldi "Hytale'e ne olacak?". Oyunculardan büyük bir destek gören Hytale'in sadece beta sürümü için 2.5 milyondan fazla oyuncu kayıt yaptırdı ve oyunun fragmanı YouTube'da milyonlara ulaştı. 2021'in Kasım ayında çıkarmayı planladıkları Hytale oyununda Riot Games'in tecrübeli kadrosununda desteğini alan Hypixel Studios bağımsız bir şirket olarak Hytale'i geliştirmeye devam edecek.

1587126293519.png


Riot Games Başkanı Dylan Jadeja, bu gelişmeyi şu şekilde değerlendirdi:

“Hypixel, oyuncular için çığır açan, tür belirleyici bir deneyim sunmaya kendini adamış ve bizim de her zaman desteklemeyi arzu ettiğimiz şekilde vizyoner, tutkulu bir şirket. Hypixel Studios'un arkasındaki ekibi birkaç yıldır tanıyoruz. Yaklaşık 1.5 yıldır, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaşan bir oyun türünü geliştiren vizyonlarından dolayı Hypixel ekibiyle iletişim halindeyiz. Bu süreçte kendilerine çeşitli tavsiyelerde bulunma şansı yakaladık. Gerçekleştirdiğimiz satın almayla ilişkimizi bir sonraki seviyeye taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Birlikte yeni bir sürece adım atarken, bu ortaklıkla Hypixel Studios'un gelişim süreci boyunca yolculuklarını desteklemeyi, büyümelerine yardımcı olmayı ve onlardan öğrenmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Hypixel Studios'un CEO'su Aaron 'Noxy' Donaghey:

“Tüm dünyadaki oyuncuların Hytale'a gösterdiği ilgi karşısında açıkçası şaşkına dönmüş durumdayız. Riot Games, tüm bilgi ve birikimiyle oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek yeni bir oyun sunmamıza yardımcı olmak için en doğru ortak. Riot liderliğiyle ilk yatırımlarından çok önce yaptığımız toplantılardan bu yana, oyuncuları besleme ve güçlendirme noktasında benzer bir yapıya sahip olduğumuzu gördük. Bu ortaklıkla birlikte, başarımızı sağlayan operasyonel bağımsızlığı korurken Riot’un kaynaklarından, uzmanlığından ve deneyiminden yararlanacağımız için çok şanslıyız ”dedi.

Hytale oyunundan kareler:

1587127067507.png


1587127089536.png

1587127120405.pngKonumu okuduğunuz için teşekkür ediyorum, esenlikle kalın.
 

Yorumlar

#2
Böyle güzel bir oyunu uzun zamandır bekliyoruz. Minecraftın ilk halini çoğu kişi biliyordur. Dümdüz dünya, koşuşturan steveler. Ve bu oyunun ilk haline bakınca, daha minecraft oyununa 1.15 ile yeni gelen sistemlerin 2 yıl önceden planlandığını görüyoruz. Bu yapılan ortaklıkla birlikte kaliteye kalite katılacağından emin olabiliriz. Minecraftta ki her özellik öncelik olarak her zaman tek oyunculuya yöneliktir. Ancak Hytale ayrım yapmayacak gibi duruyor :love: Bu güzel oyun için bende bir kaç resim paylaşmak istiyorum.

30.jpg
Hytale-2 (1).jpg
hytale-2.jpg
thumb-1920-986522.png
ulyku7d3mb531.jpg
yaratık.jpg

hytale.PNG

hytale-animal-fish-816x459-690x332.jpg
hytale-riot-580x334.jpeg
 

Ekli dosyalar

Üst