Resident Evil 7 Biyolojik Tehlike inceleme

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
166
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Oyunda ana karakterimizin adı Ethan Winters. Karakterimizin yüzünü de özelliklerini de aslında çok yakından bilmiyoruz oyun boyunca; ancak oyunun başında Ethan'ın eşi Mia'dan gelen mesajla hikaye başlıyor. Mia, yapacağı bir iş seyahati nedeni ile şehir dışına çıkar ve ondan bir süre haber alamayız. Daha sonra kendisi bize; her şeyin yolunda olduğunu, yakında eve döneceğini ve bizi çok özlediğini söylediği bir video mesajı, e-posta ile yollar. Ardından, bir süre sonra Mia, bize yeni bir video mesaj yollar. Ancak bu mesajda her şey farklıdır.

İlk videodaki Mia gitmiş, yerine telaşlı ve stresli bir Mia gelmiştir. Bu mesajda, bize yalan söylediğini, şu an için diyebileceği tek şeyin, eğer mesaj ona ulaşırsa, bu işe bulaşmaması gerektiğini söyleyen Mia’dan, 3 yıl boyunca başka bir haber alamayız. Geçen bunca yılın ardından, ana karakterimiz Ethan, karısını dinlemiş ve gerçekten de bu işten uzak durmuştur. Mia’dan umudu kesmiş normal bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ancak bir gün, aldığı bir e-posta ile hayatı değişir. Öldü zannettiği sevgili karısından gelen bu mesajda Mia, Ethan’dan kendisini kurtarmasını ister. Bu ani haberin ardından ufak bir şok geçiren ana karakterimiz, sonraki gün hemen e-postada belirtilen adres olan; Dulvey, Louisiana’daki Baker çiftliğine gider.

Baker çiftliğine giden kahramanımız için artık macera gerçekten de başlamıştır.

Son olarak, korku oyunlarının meraklısı iseniz zaten bu oyunu oynamış veya izlemişsinizdir. Genede hiç denk gelmediyseniz, kesinlikle önermekteyim.
 

Sabinushka

Plugin paketi hizmetleri
Asistan
Katılım
15 Eylül 2020
Mesajlar
63
Tepkime puanı
15
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Resim desteği de koysaymışsınız daha iyi olurmuş ama yinede faydalı bir konu olmuş.
 
Üst