Red Bull League of Legends için yeni bir içerik serisi başlattı

Üye silindi 29

Üye silindi 29

Onaysız
na-lcs.png


LCS'nin resmi enerji içeceği sponsoru Red Bull, şirketin bugün yaptığı açıklamada, League of Legends'daki “meta dışı” takım kompozisyonlarının strateji ve analitiğine odaklanan Twitch'te yeni bir içerik serisine başladı.

“Metamorfoz” başlıklı dizide Ovilee May, KayPea, Trick2G, BunnyFuFuu ve Hai gibi Lig kişilikleri yer alacak. Benzersiz kompozisyonlar ve karakter yapıları bulmak için izleyicilerle birlikte çalışacaklar ve sonra onları test edecekler.

Yeni seri 29 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00'de başlayacak. Red Bull'un resmi Twitch kanalından rahatlıkla takip edilebilir, izlenilebilir hale gelecek. Bölümler iki haftada bir yayınlanacak."Metamorfoz aracılığıyla, Red Bull’un bir kez daha LCS topluluğunun sevilen bir bölümünü, oyuncuların ve taraftarların League of Legends'ı deneyimlemeleri için eğlenceli yeni yollar bularak kanıtlamaları," dedi Riot Games'in NA E-Sports ortaklıkları başkanı Matt Archambault. “Seri, League of Legends'a ister gündelik ister rekabetçi olsun, tüm oyuncuların tadını çıkarabileceği yepyeni bir enerji getiriyor ve oyuncuların Rift'e attığı çılgın kompozisyonları görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Red Bull'un bu hareketi, Riot'un marka ile olan anlaşmasını Ocak ayında 2020'ye kadar bir LCS ortağı olarak genişletmesinin ardından geliyor. Red Bull, geçen yılın yaz finallerinde ligin resmi enerji içeceği sponsoruydu.

Yeni içerik serisi, LCS'nin Yaz Bölmesi'nde işler ısınırken başlayacak. Bu hafta sonu, 13 Ağustos'ta yaz playoffları başlamadan önce lig için dokuz haftanın yedi haftası olacak.​
 

Sabinushka

Plugin paketi hizmetleri
Katılım
15 Eylül 2020
Mesajlar
60
Tepkime puanı
16
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Elinize sağlık güzel konu olmuş tebrik ederim
 
Üst