Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
170
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
PlayStation Plus Ağustos 2020 oyunları duyurulduPlayStation Plus Ağustos 2020 oyunları açıklandı. Sony’nin abonelik hizmeti, her zaman olduğu gibi bu ay da abonelerine ücretsiz oyunlar sunacak. Yaz mevsiminin son ayında hangi yapımlar sizlerle birlikte olacak?

PlayStation Plus Ağustos 2020 oyunları
Japon firma tarafından yapılan ilgili açıklamada Fall Guys: Ultimate Knockout isimli bir yapıma yer verildi. Parkur yarışlarının yer alacağı çok oyunculu bu yapım, 4 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation Plus’a gelecek.
Mediatonic tarafından geliştirilen Fall Guys: Ultimate Knockout, birçok kişinin televizyon ekranlarından izlediği Ninja Warrior isimli yarışmaya benziyor. Kendisinin bir karşılaşmada en fazla 60 kişiye yer vereceğini söyleyelim.
PlayStation Plus Ağustos 2020 oyunları

PlayStation, bu oyunun 31 Ağustos 2020 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirilebileceğini söyledi. Bunun dışında Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered için bekleyenleri sevindirecek bir gelişme yaşandı.
Infinity Ward tarafından geliştirilen savaş oyunu, yarından itibaren ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. Bu oyun da ağustos ayının son gününe kadar herhangi bir ücret ödenmeden elde edilebilecek.
PlayStation Plus Ağustos 2020

Gelişmiş animasyonlar ve yüksek çözünürlük grafikler ile PlayStation konsollarına konuk olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, Xbox One ve PC kullanıcıları için de geliştirildi.
 
Üst