Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Play.VintageNetwork.Net > Her Pazar Sıralama Ödülleri (Bedava Kredi) | /sürefly,/vcoin,/ihale,/rütbe,/kasa | 1.8 - 1.15 | Az Ping | EMEK ve OPSKYBLOCK

KaralardanTR

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Madalyalar
0
Minecraft
KaralardanTR
Sunucu IP Adresi
play.vintagenetwork.net
Sunucu Sürümü
1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x, 1.12.x, 1.13.x, 1.14.x
3- Vintage Project.gif

play.vintagenetwork.net
Website: www.vintagenetwork.net
HEMEN ARAMIZA KATIL!
SÜRÜM: 1.8 - 1.15

play.vintagenetwork.net
Website: www.vintagenetwork.net
HEMEN ARAMIZA KATIL!
SÜRÜM: 1.8 - 1.15

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Hareketli konu tasarımı çok güzel. Takdir ettim :) Ama bana göre sistemler kısmını biraz daha açabilirdiniz. Çünkü bunların hepsini görüyoruz zaten. En kısa süre içerisinde de sunucunuzu ziyarete geleceğim. Başarılar ;)

ANIL OZ

I was an atheist I realized I am GOD
Yönetici
Madalyalar
1
  • Emektar
Minecraft
Disec
Görseller kısmında kullandığınız görüntüler pek can alıcı olmamış, shader biraz fazla kaçmış. Hareketli konu tasarımında okuyamadığım yerler veya birbiri ile uyuşmayan yerler oluyor fakat burada eleştirilmesi gereken yer daha çok sunucu. Sunucunun sistemleri gayet kaliteli fakat içeriden bakıldığından pekte dışarıdakini yansıtmıyor. Yetkililer oyuncular ile laf dalaşına giriyor ve bu da sunucuyu amatör bir hale getiriyor. Sanırım sunucunuzu çöldeki su ile kıyaslıyorsunuz. Çölde su görmeyi ben daha çok halüsinasyon olarak yorumluyorum, bu şekilde yorumladığımda kıyaslama hakkını veriyor. Tekrardan yetkililere deyinmem gerekiyor, yetkililer oyuncular ile çok rekabet içerisinde ve saygısız. Sunucudaki sistem eksikliği de dikkat çekiyor. Artık çoğu sunucu yeni nesil sistemler deniyor. Sürümlerini 1.12.2 veya çok daha sonrasına alıyor fakat sizin sunucunuzu bundan da mahrum gördüm. Son kez yetkililere deyiniyorum, mute atmak için mute atıyorlar. Bunun mutlaka göz önünde bulundurulması gerekiyor. Sunucuda oynanabilir mi, neden oynanmasın fakat ben tercih edeceğimi sanmıyorum.

Ek olarak: Sunucudaki birçok sistem başka sunuculardan alıntı, exclusive bir şeyler görmek isterdim veya sunucu içerisinde Unio demeyi yasaklayıp Unio easter eggleri koymanızda ayrı bir ironik.

Umarım eleştirilere açıksınızdır. Sunucuya olan puanıma gelecek olursak. 10/2

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Konu tasarımında sistemlerinizi biraz daha açabileceğinizi bahsetmiştim. Ancak kendinize özgün hiçbir sisteminizi göremedim. Ayrıca renk paletlerinizi baştan aşağı değiştirmenizi öneriyorum. Sunucunuz da aşırı derecede tps sorunu yaşanmakta. Sunucu için her şey ram değildir. Emek skyblock sunucusunda oy ödülünün uçuş hakkı olmasına ve maden olmasına anlam veremedim. Belki sizin Emek skyblock anlayışınız budur. Ancak bana göre değil. Survivalda da golem spawner v.b spawnerlerini kullanmanızı anlam veremedim. Adı üstünde “hayatta kalma” olan bir sunucuda golem spawner ile mi hayatta kalacağız? Oyuna 1 tane golem spawner sokacağınıza, 40 tane örümcek spawner sokun daha mantıklı. Çünkü oyunun doğasında bulunuyor o spawner. Tabii ki bunlar benim şahsi fikirlerimdir. Klasik bir sunucu. Başarılar diliyorum.

Üst Alt