oyna.lordnetwork.org - hub hunucu! - 1.8 / 1.15.2

ANIL OZ

coming soon...
Forum Yöneticisi
Disec
Madalyalar
3
  • Etkinlik Delisi
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Konu tasarımı çok kısa olmuş. Sunucudaki sistemleri, sunucu sürümü, sunucu içerisindeki oyunlar, yetkili kadrosu gibi bilgilerinde eklenmesi sunucu tanıtımı açısından çok daha açıklayıcı ve cezbedici olur. Umarım tasarıma eklemeler yapılır.

Yıldırım Bektaş

Bir demir göründü efendim!
Madalyalar
0
Konu tasarımı çok kısa olmuş. Sunucudaki sistemleri, sunucu sürümü, sunucu içerisindeki oyunlar, yetkili kadrosu gibi bilgilerinde eklenmesi sunucu tanıtımı açısından çok daha açıklayıcı ve cezbedici olur. Umarım tasarıma eklemeler yapılır.
ilk konu tasarımı olduğu için ki bide ben yaptığım için sizce dürüstlük üzerinden normal değilmi efenim.

ANIL OZ

coming soon...
Forum Yöneticisi
Disec
Madalyalar
3
  • Etkinlik Delisi
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
ilk konu tasarımı olduğu için ki bide ben yaptığım için sizce dürüstlük üzerinden normal değilmi efenim.
Dostum bir oyuncu sunucuya gelirken ilk konu tasarımı veya kimin yaptığına bakmıyor maalesef. Konu tasarımını okuyor, kaliteliyse, yazan özellikleri beğenmişse veya bunun gibi özelliklere bakarak geliyor. Burada seni herhangi bir şekilde eleştirmiyorum, hatta ilk konu tasarımına göre güzel bile görünüyor. Eksikleri söylüyorum, sunucunda şimdiden başarılar.

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Merhabalar. Sunucunuza erişim sağlayamadım. Sanırım sunucunuz bakımda. Açılınca ziyaret etmeye geleceğim :) Tabii sunucuya 1.15.2 desteği eklerseniz ayrıca sevinirim.