Ruzorin

Mike Tyson ne dediydi?
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
170
Tepkime puanı
77
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Minecraft 1.16.2 özellikleri neler? Yeni ne geldi?
Geçtiğimiz günlerde yeni sürümü yayınlanan Minecraft oyunu, 1.16.2 güncellemesinin özellikleri ile birçok oyuncunun ilgisini çekiyor.

Minecraft 1.16.2 özellikleri

Minecraft, 1.16.2 sürümü güncellemesini ve özellikleri paylaştı. Yeni güncelleme birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Uzun süredir oyuncular tarafından beklenen sürüm eşyalar, bloklar ve canlıların yanı sıra teknik değişiklikler de içeriyor.

Microsoft’un 2014 yılında satın aldığı Minecraft, hiç olmadığı kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Minecraft, firmanın politikaları ile her sürümde daha fazla özellik kazanmaya başlarken bazı kullanıcıları da daha çok sevindirmeyi başardı. 154 açığın kapatıldığı bu sürümde birçok yenilik kullanıcıları bekliyor.Minecraft 1.16.2 özellikleri ne içeriyor?
Bu hafta piyasaya sürülen Minecraft 1.16.2 birçok özellik ile beraber geliyor. Bu özellikler arasında en dikkat çekeni de nether evreninde hazineleri koruması için görevlendirilen bir piglin brutes oldu. Piglin brutes, hazineleri koruyan canlılar ve oyuncu eğer ki buraya yaklaşırsa oyuncuya saldıracak. Altın bu canlının dikkatini dağıtmıyor. Balta ile savaşan canlının altın ile dikkati dağılmaz. Oyuncular hazineyi ele geçirmek için burada güzel bir maceraya çıkabilir.

Minecraft 1.16.2 özellikleri


Köylüler artık iş kurarken, yatak sahibi olurken veya bir köye katılırken yeşil renkli parçacıklar çıkaracak. Bununla birlikte köylüler artık farklı bir canlıya dönüştüğünde işi bırakıyor. Özel dünyalar özel biyomları destekleyecek. Bu sayede oyunculara daha fazla imkan sunulacak. İksir standları üretirken karataş kullanılabilir. Kızıl ve çarpık mantar artık miselyum üzerinde büyüyebilir. Zincirler artık yalnızca yukarıdan aşağı değil, diğer yönlere de yerleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra oyunda teknik, sohbet, komut gibi birçok alanda da güncelleme yapıldı.
 

dvrzener

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Katılım
3 Ağustos 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
15
Madalyalar
0
Merhaba minecraft pre almak istiyorum minecraftkurdu.com satın almayı düşünüyorum.
Yorumlarınızı alabilirmiyim.
 
Üst