GizliBaskanTR

Bir demir göründü efendim!
Madalyalar
0
Sunucu IP Adresi
mc.turkgamerz.net
Sunucu Sürümü
1.6.x
konu artık hub katagorisinde!​

Son düzenleme:

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Maalesef 1.15 sunucularına pek rastlayamıyoruz. Özellikle de emek skyblock. Sunucunuzda ki satranç gibi sistemler beni benden aldı. Kullandığınız harita güzel. Sadece konu tasarımının biraz daha geliştirilebileceğini düşünmekteyim. En kısa sürede sunucunuzu görmeye geleceğim.

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Sunucunuzun sistemleri gayet hoş. 1.15 sunucusu olması bambaşka bir şey zaten. Ancak gözüme çarpan ada sınırlarını yükseltme sisteminizin buglu bir sistem olduğunu bildirmek isterim. Farklı bir sınır yükseltme kullanabilirsiniz. turkgamer.png Daha önceden sınırını yükseltenlerin adası silinmemekte zaten. Güzel sunucunuz için askyblock yerine benim de forumda tanıttığım Fabled skyblock pluginini önermekteyim. 1.15 sunucunuza mükemmel özellikler katacaktır. Son olarak başarılar :giggle:

ANIL OZ

coming soon...
Forum Yöneticisi
Disec
Madalyalar
3
  • Etkinlik Delisi
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Konunuzu okudum, sunucu beni benden aldı diyebilirim. /atam en çok hoşuma giden yerlerden biri oldu. Modülasyona bu kadar önem vermeniz, 15'e bu eklentileri uyarlamanız yine harika bir şey. Umarım bug yoktur, 1.15 taze bir sürüm. Yukarıda Ruzorin'in de dediği gibi sunucu eğer yeniyse ve bütçe ayırabilirseniz fabled'e geçmelisiniz kesinlikle zaten forumda tanıtımı var. Sunucunuzda başarılar :)