ThunderEfe

Moderatör
Moderatör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
52
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
İşte Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu!


Sunduğu ücretsiz oyunlar ile yaz aylarının daha eğlenceli geçmesini sağlayan Epic Games Store, her Perşembe verdiği oyunlara yenisini ekliyor. GTA 5, Civilization IV, Borderlands gibi oyunları ücretsiz olarak oyun severlerle buluşturan Epic Games haftanın ücretsiz oyunu olarak (6-13 Ağustos) Wilmot’s Warehouse’u belirledi.

Epic Games haftanın ücretsiz oyunu Wilmot’s Warehouse
Steam ile verdiği mücadelede öne geçmek için her hafta bir ya da birkaç oyunu ücretsiz sunan platform, 30 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery EP’i bizlerle buluşturmuştu. Epic Games bu haftaysa sadece bir oyunla yetinecek. Hollow Ponds’ın geliştirip Finji’nin yayıncılığını üstlendiği bulmaca oyunu Wilmot’s Warehouse, bu hafta ücretsiz olarak mağazada bulunacak.

Çeşitli ürünleri taşımak, düzenlemek ve istiflemekten sorumlu çalışkan bir depo görevlisi olan Wilmot’u yönlendirdiğimiz oyunda belirli bir zaman aralığında gelen kamyonlar dolusu ürünü dilediğiniz şekilde düzenleyebilme imkanına sahip olacaksınız. Ancak ürünleri yerleştirirken neyi nereye koymanız gerektiğini aklınızda tutmalısınız zira oyunda yüksek skor almak istiyorsanız servise başladığınızda aradığınız ürünü hızlıca bulmanız gerekecek. Bölünmüş ekran özelliğiyle iki kişi oynayabileceğiniz oyunu ekstra zorluk modunda oynayabilir ve harika elektronik müzikleri dinleme imkanına sahip olabilirsiniz.

İşte Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu!


Öte yandan oyun çok düşük bir işletim sistem gereksinimi istiyor. Oyunu minimum Windows 7 işletim sisteminin yanında, Intel Core2 Duo E8400 3.0GHz işlemci, 1 GB bellek istiyor. Ayrıca 100 MB depolama alanı ve Radeon HD 5850 ekran kartı oyunu rahatlıkla oynamanızı sağlayacak. Oyuna 6 Ağustos saat 18.00 itibariyle sahip olabileceğinizi de hatırlatalım.

Bu hafta sadece bir oyun veren Epic Games, gelecek hafta büyük bir oyunla bunu telafi edecek. Sevilen strateji serisi Total War’ın son oyunu Total War Saga: Troy 13 Ağustos’ta 24 saatliğine mağazada ücretsiz olarak yer alacak.
 
Üst