Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

GTA 5 etkisi

ThunderEfe

Never give up !
Genel Moderator
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
36
Madalyalar
1
Web sitesi
mcturkiye.net
  • Emektar
Minecraft
ThunderEfe
GTA 5 etkisi: Epic Games için inanılmaz artış


Dağıttığı ücretsiz oyunlar ile popülerliğini artıran Epic Games, kullanıcı sayısı için bir açıklama yaptı. Özellikle GTA 5 ile birlikte büyük bir başarıya imza atan dijital oyun vitrini, bu başarısının detaylarını açıkladı.

Epic Games kullanıcı sayısı konusunda son derece mutlu
Kısa bir süre önce ABD’de yaşamına son verilen George Floyd için Fortnite’da önemli bir değişiklik yapan Epic Games Store, kültürel hassasiyetlere önem verdiğini ifade etmişti. ABD’li firma, toplumsal olaylarda sessiz kalmıyor.

Aylık kullanıcı sayısı hakkında konuşan yapım ve geliştirme şirketi, aylık 61 milyon kullanıcıya hizmet verdiğini duyurdu. Elbette bu başarının aslan payı GTA 5’e ait. Zira bu yapıma duyulan ilgi, başka oyunların da ücretsiz olmasını sağladı.


Epic Games kullanıcı sayısı


Civilization VI; Ark: Survival Evolved ve Borderlands: The Handsome Collection gibi oyunların ücretsiz olması, Epic Games Store’un popülerlik seviyesini iyice yükseltti. Bu şirkette genel müdürlük görevini üstlenen Steve Allison, bu konu hakkında şunları söyledi:

“Planladığımız promosyon çalışması büyük bir başarı ile sonuçlandı. Elde edilen sonuçlar beklentimizi aştı. Bu yıl büyüme konusunda tarihi bir hız eşliğinde ilerliyoruz. Şimdiye kadar aynı anda en fazla 13 milyon kullanıcıya birden ev sahipliği yaptık.”dedi.
 
Üst Alt