Ghost of Tsushima, Metacritic'te En Yüksek Kullanıcı Puanına Sahip PS4 Oyunu Oldu

Ruzorin

Mike Tyson ne dediydi?
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
170
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
17 Temmuz'da yayınlanan savaş oyunu Ghost of Tsushima, bir hafta gibi kısa bir sürede Metacritic'te en yüksek kullanıcı puanına sahip PS4 oyunu oldu. Toplamda 11.190 kullanıcı tarafından oylanan oyunun şu anda 10 üzerinden 9,3 kullanıcı puanı bulunuyor.


2020'nin en çok beklenen PlayStation 4 oyunlarından Ghost of Tsushima, nihayet geçtiğimiz hafta oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Piyasadaki ilk üç gününde 2,4 milyon adet satarak Sony'nin en iyi çıkış yapan PS4 oyunu olmayı başaran yapım, birçok farklı oyun otoritesinden de tam not alarak başarısını kanıtladı. Öyle ki oyun, kullanıcılardan aldığı puanlarla şu anda Metacritic'in zirvesinde oturuyor.
Çıkışının üstünden bir hafta geçen savaş oyunu, Metacritic üzerinde kısa sürede 11.190kullanıcı tarafından oylandı. Yapılan puanlama sonucu 10 üzerinden 9,3 puan alan Ghost of Tsushima, böylece Metacritic'te en yüksek kullanıcı puanına sahip PS4 oyunu olmayı başardı. Kullanıcı puanları sıralamasına baktığımızda Ghost of Tsushima'nın ardından 9,2 puanla The Witcher 3, yine 9,2 puanla The Last of Us Remastered ve 9,1 puanla God of War geliyor.
 
Üst