Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
166
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi


Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima'nın versiyon 1.05 güncellemesinin bugün yayınlanacağını duyurmuştu.

Güncelleme Lethal zorluk seçeneğini oyuna getirdi. Bu zorluk seçeneğinde Jin'in katanası daha ölümcül olacak fakat düşmanların silahları da. Düşmanlar savaş sırasında daha saldırgın davranacak, sizi daha kolay görecek ve Parry ile Dodge için daha küçük bir aralık olacak.

Bunun yanı sıra oyunu biraz kolaylaştıracak bir seçenek de geldi. Erişilebilirlik menüsünden aktif edilebilecek düşük yoğunluklu savaş seçeneğinde savaş sırasında tepki vermeniz için daha fazla zaman tanınacak ve gizlilikle ilerlerken düşmanların sizi fark etmesi daha uzun sürecek.

Güncelleme ayrıca altyazılar, görev hedefleri ve etkileşime geçilebilecek eşyaların yazılarını büyütme, altyazılar için sarı, mavi, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ve hata düzeltmeleri içeriyor.

inFamous serisinin arkadaşındaki stüdyo Sucker Punch Productions'ın epik samuray hikayelerinden ilham almış açık dünya aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte PlayStation 4 üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Üst