Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Gelişmiş Komut Engelleme Skripti!

BugraLN

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Madalyalar
0
Herkese selamlar, bugün sizlere son 9 aydır tüm sunucuların kullandığı komut engelleme sisteminin skriptini paylaşacağım.

Örnek olarak büyük bir sunucudan aldığım fotoğrafla çok daha iyi anlayacaksınız.

Fotoğraf:

Ekran Alıntısı.PNG

Gelelim skriptimize

on command:
if player doesn't have permission "kurucu":
command is not "komutunuz" or "fly" or "mute" or "profil" or "menu" or "register"
send "&3SunucuAdı &8► &eKullanabileceğiniz komutlar: &c[/deneme, /deneme]"
cancel event

Command is not kısmındaki tırnak işaretlerinin ortasına izin verdiğiniz komut girilecek alt kısıma da oyunculara mesaj atmak ve hangi komutlara izinlerinin olduğunu belirtmek için yine yaptığım şekilde çoğaltabilirsiniz.

Basit ama kullanışlı bir skript olduğunu düşünüyorum özellikle hub sunuclar için.

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Tanıtımınız için teşekkür ederiz. Küfür korumasını ve komut engellenmesini bir arada kullanabileceğiniz bir eklentide bulunuyor.

Eklenti için
NoCheatPlus

BugraLN

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Madalyalar
0
Tanıtımınız için teşekkür ederiz. Küfür korumasını ve komut engellenmesini bir arada kullanabileceğiniz bir eklentide bulunuyor.

Eklenti için
NoCheatPlus
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Evet NoCheatPlus ve SC eklentilerini bende öneririm çünkü skriptin en azı bile sunucuyu yoruyor. Ama günümüz sunucularında gördüm paylaşayım dedim iyi forumlar :)

ThunderEfe

Never give up !
Genel Moderator
Madalyalar
1
Web sitesi
mcturkiye.net
  • Emektar
Minecraft
ThunderEfe
Herkese selamlar, bugün sizlere son 9 aydır tüm sunucuların kullandığı komut engelleme sisteminin skriptini paylaşacağım.

Örnek olarak büyük bir sunucudan aldığım fotoğrafla çok daha iyi anlayacaksınız.

Fotoğraf:

Ekli dosyayı görüntüle 495

Gelelim skriptimize

on command:
if player doesn't have permission "kurucu":
command is not "komutunuz" or "fly" or "mute" or "profil" or "menu" or "register"
send "&3SunucuAdı &8► &eKullanabileceğiniz komutlar: &c[/deneme, /deneme]"
cancel event

Command is not kısmındaki tırnak işaretlerinin ortasına izin verdiğiniz komut girilecek alt kısıma da oyunculara mesaj atmak ve hangi komutlara izinlerinin olduğunu belirtmek için yine yaptığım şekilde çoğaltabilirsiniz.

Basit ama kullanışlı bir skript olduğunu düşünüyorum özellikle hub sunuclar için.
Güzel bir konu olmuş.Paylaşımınız için Teşekkür ederim.

Üst Alt