Far Cry 6 hikayesi detaylarla dolu olacak!

ThunderEfe

Moderatör
Moderatör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
52
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Konu Kaşifi
  • Emektar
Far Cry 6 hikayesi detaylarla dolu olacak!

Geçtiğimiz hafta Ubisoft’un etkinliğinde tanıtılan yeni oyun Far Cry 6 hikayesi ile bambaşka bir yapıda olacak. 18 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapması beklenen olan hakkında bu kez hikaye yönetmeni konuştu. Yönetmen Navid Khavari, oyunda daha önce kullanılmamış tekniklerin ve detayların bulunacağını söyledi.
Far Cry 6 hikayesi için oyunun hikaye yönetmeni konuştu
Daha önceki Far Cry oyunlarında kullanılmayan üçüncü şahıs hikaye anlatım tekniğini yeni oyunda göreceğiz. Oyundaki ara sahnelerde yalnızca ana karakter değil, ortamdaki diğer karakterlerin gözünden de hikaye anlatılacak. Video oyunlarında görmeye pek aşina olmadığımız bu detay bir ilk olacak.

far cry 6 hikayesi

Oyunun hikayesi için beklentileri arttıran açıklama şu şekilde:
“Hikaye anlatımını olabildiğince geliştirmek istedik ve daha önce seride yapılmamış yeni teknikler uyguladık. Üçüncü şahıs sinematikler olacak ve böylece oyuncular özelleştirebileceği karakterini ve diğer karakterlerle olan etkileşimini görme fırsatı yakalayacak.”

Hikayedeki karakterler arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi hedefleyen yönetmen eğer beklediğimizi verirse oyun dünyasına ilham olacak.
Far Cry 6 bizleri Yara adasında yaşayan Dani Rojas‘ın özgürlük mücadelesine götürecek. Oyunun çıkış tarihi tüm platformlar için 18 Şubat 2021 olarak belirlendi.
 
Üst