Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Fabled Skyblock plugin tanıtımı

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Öncelikle merhabalar, forumda ilk konumu bana göre en gelişmiş olan skyblock plugini ile tanıtayım dedim. Songoda ekibinin her zamanki gibi birbirinden güzel pluginlerinlerinden biridir Fabled Skyblock. Bu plugine büyük sunucularda maalesef rastlayamıyoruz. Çünkü Askyblock plugininde bulunan adalar maalesef Fabled Skyblock pluginine geçirilemiyor. Bu yüzden bu güzel plugine fazla rastlayamamış hatta hiç görmemiş olabilirsiniz. Yeni sunucu açıyorsanız, hedefleriniz yükseklerse bana göre bu plugin sizin için kaçınılmaz olacaktır. O halde tanıtıma başlayalım.

Pluginimizin içinde bulunan skor tablosu.
indir.png

Genel ada menümüz. Birbirinden farklı muhteşem özellikler.
indir (1).png

Ada kilidini ziyaretçilerimiz için açıp kapatma.
indir (2).png

Ada seviyemizi adamızda ki blokların miktarıyla birlikte öğrenme.
indir (3).png

indir (4).png

Ada üyelerimizin, adada yardımcı olarak belirlediğimiz oyuncunun, adanız da sizle birlikte lider olarak belirlediğiniz oyuncunun, adaya gelen ziyaretçilerin, coop verilen oyuncuların, adanız da yapabileceği şeylerin izinlerini siz ayarlayabilirsiniz.
indir (5).png

indir (6).png

indir (7).png

indir (8).png

indir (9).png

Ruzorin

Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Adanız da pvp açık olsun mu olmasın mı, yere düşüş hasarı alınsın mı alınmasın mı, adanız da moblar doğsun mu, creeper patlayınca etrafa hasar versin mi, bunun gibi bir çok şey size kalmış.
indir (12).png

Adanıza gelmesinin erişimini engellediğiniz oyuncuların ne kadar süredir yasak olduğu gibi bir çok şeyi öğrenebileceğiniz menülü is ban
indir (14).png

Adanızın hava durumunu ayarlamak size kalmış. İsterseniz sürekli yağmur yağdırın, isterseniz adanız sürekli gece olsun. Tamamen sizin elinizde.
indir (16).png

Adanızın biyomunu siz ayarlayabilirsiniz. Bildiğiniz haricinde biyomlar var bizden söylemesi.:)
indir (18).png

Ekli dosyalar

Ruzorin

Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Adanızın çeşitli özellikleri yükseltebilirsiniz. Adanız da sürekli hız 2, Sınırsız uçuş hakkı (adanıza özel), spawnerlerinizin üretim hızını 2 katına kadar çıkarabilme. Ve dahası.
indir (19).png

indir (20).png

Ada üyelerinize yetki verebilirsiniz. Evet evet artık burayı size bırakıyoruz. İsterseniz tüm ada üyelerinizi Yardımcı yapın. Ve yardımcı yaptığınız üyelerin ne tür ekstra yetkileri olsun siz belirleyin. O da size kalmış:D
indir (21).png

Ada üyelerinizin en son ne zaman girdiğini, adanızda ne zamandan beri olduğunu ve ne kadar adada durduğunu görüntüleyebilirsiniz.
indir (22).png

Ada görevlerine /is c komutu ile erişebilmektesiniz. Ve 6 adet kategori bulunmakta. İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. 6. Kategori sizin hayal gücünüze bırakılmıştır.
indir (23).png

indir (24).png

indir (25).png

indir (26).png

indir (27).png

indir (28).png

Bana göre en gelişmiş skyblock plugininin tanıtımının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha bahsedemediğim bir çok özellik olduğundan emin olabilirsiniz. Sizlere sürekli olarak bu tarz gelişmiş pluginleri tanıtmayı hedefliyorum. Yazım hataları, Konu düzensizliği yapmış olabilirim. İlk konum olduğu için böyle oldu maalesef. Sizlerden anlayış bekliyorum. Buraya kadar gelip okuduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum.

Not: Sürüm 1.8-1.15
İndirme linki:
Songoda

Son düzenleme:

ANIL OZ

I was an atheist I realized I am GOD
Yönetici
Madalyalar
1
  • Emektar
Minecraft
Disec
Az bilinen fakat gerçekten güzel olan bir plugin, konun için ve bilmeyenleri bilgilendirdiğin için teşekkür ediyorum.

Üst Alt