Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
166
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Disintegration, V1 Interactive tarafından geliştirilip Private Division tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı türü oyundur.

15 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sunulan oyun, 30 Temmuz ve 3 Ağustos tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacak.

Disintegration, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynaması ücretsiz olacak. Ek olarak oyunu satın almak isteyenler ise aşağıda belirtilen tarihler arasında %40 indirim ile satın alabilecekler.

  • PlayStation 4: 22 Temmuz – 8 Ağustos
  • Xbox One: 28 Temmuz – 3 Ağustos
  • Steam: 30 Temmuz – 6 Ağustos
Oyun hakkında
Halo’nun yaratıcısı Marcus Lehto tarafından kurulan 30 kişilik bağımsız geliştirme stüdyosu V1 Interactive’den, FPS ve gerçek zamanlı strateji öğelerini birleştiren bir bilimkurgu birinci şahıs nişancı olan Disintegration geliyor. Dünyada yakın gelecekte yer alan insan hayatta kalmanın tek umudu, robotik armatürlerde insan beyinlerini korumak için geliştirilen bir süreç olan Entegrasyon’dur. Küçük bir direniş gücünün komutasındaki eski insan Gravcycle pilotu olan Romer Shoal olarak oynuyorsunuz, hala insan benliklerinin soluk anılarını kavrarlar. Otoriter Rayonne kuvvetleri insan toplumunun son kalıntılarını ortadan kaldırmaya hazırlanırken, insanlığa karşı savaşmak ve yeniden başlatmak için Romer ve Outlaws ekibine bağlı. Çeşitli silahlandırılmış Gravcycles pilotu yapın ve savaşa hükmetmek için kendi kişisel cephaneliğinizin çeşitli benzersiz yeteneklerini ve ustalığından yararlanarak mürettebatınızı yere komuta edin.
 
Üst