Cyberpunk 2077 yeni etkinlik tarihi duyuruldu

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
166
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Cyberpunk 2077 yeni etkinlik tarihi duyuruldu

Cyberpunk 2077 için detayların paylaşılacağı yeni etkinlik tarihi belli oldu. Cyberpunk Night City Wire Episode 2 önümüzdeki Pazartesi günü yayınlanacak.
Bir sonraki Cyberpunk 2077 Night City Wire etkinliğinin tarihi ve saati açıklandı. Night City Wire Ep.2'de göreceklerimizle ilgili ipuçlarına ve küçük fısıltılara da yer verildi.
Cyberpunk 2077 Night City Wire 2 tarihi ve saati açıklandı

Cyberpunk 2077 için Night City Wire, 10 Ağustos 2020 Türkiye saati ile 19:00'da başlayacak. Önümüzdeki haftanın pazartesi günü başlayacak etkinlik için yapılan ilk duyuru ise etkinlikten yalnızca dört gün önce geldi. Bu, 5 Mayıs'ta duyurulan ve başlangıçta 11 Haziran'da yapılması düşünülen ancak 25 Haziran'da yapılan etkinlikten oldukça farklı.


Cyberpunk 2077 yeni etkinlik tarihi duyurulduGeliştirici CD Projekt RED'e göre, ikinci Night City Wire'da karakterimizin dünyada nasıl başladığını ve silah türlerini belirleyen "yaşam yolu/lifepaths" odaklı olacak. Aynı zamanda İsveçli hardcore grubu Refused'in, Johnny Silverhand tarafından ön plana çıkan evren içi grup Samurai için müziği nasıl yaptığını da içerecek. Johnny Silverhand, yani Keanu Reeves'in karakterimizin kafasında ikamet eden dijital hayaletinden bahsediyoruz.
CD Projekt RED, henüz ikinci Night City Wire etkinliği için "şu kadar sürecek" gibi bir açıklama yapmadı. Son bölüm, Cyberpunk: Edgerunners animesinin duyurusunu ve yeni bir motor içi fragmanı da içinde barındırarak dolu dolu bir 20 dakika sunmuştu. Umarım, Cyberpunk 2077'nin Kasım ayında çıkacağı gerçeğinden bizi uzaklaştıracak bol miktarda oyun görüntüsü ve harika yeni açıklamalar olur.

Cyberpunk 2077 yeni etkinlik tarihi duyuruldu

Biliyorsunuz ilk bölümde Cyberpunk 2077 için Cyberpunk: Edgerunners animesi duyurulmuştu. Bunun yanı sıra Eylül ayında Cyberpunk 2077'nin "Trauma Team" konseptli bir çizgi romanı da Dark Horse tarafından yapılacak. Oyuna dair birçok donanım ve içerik üretildi, öyle ki Xbox One X Cyberpunk 2077 özel sürümü dahi geliştirildi. Türkiye'de de satışta olan bu sürüm harika tasarımlı bir konsol ve yanında CPR 2077 vaat ediyor. Ancak oyunun çıkışının birçok kez ertelenmesi oyuncularda hayal kırıklığına yol açmaya devam ediyor. Öyle düşünüyorum ki CD Projekt RED bir erteleme şanslarının daha olmadığının farkında.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkıyor. Ayrıca ücretsiz olarak Xbox Series X ve PlayStation 5 konsollarına da yükseltilebilecek.
 
Üst