can özüm bilişim kimdir

canozumbilisim

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Katılım
26 Ağustos 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
15
Madalyalar
0
Can Özüm Bilişim Teknolojileri / Türkiyenin en iyi ve en güvenilir bilişim teknolojileri

Türkiyenin başkenti Ankara bölgesinde

Türkiyenin her bölgesine Profesyonel olarak 7/24 hizmet vermekte

Can Özüm Bilişim 2020 yılında kurulan bir yazılım şirketidir. Can Özüm Bilişim Teknolojileri web tasarım alanında profesyonel ekibini kurmuştur. Can Özüm Bilişim sahipleri M.A.Can ve Berna Kayabaşı'dır. Web adresi: www.canozumbilisim.net şikayet için [email protected] göndermeniz yeterlidir.,

Can Özüm Bilişim Kimdir ?
== Can özüm bilişim, 2020 yılında üniversiteden yeni mezun 2 girişimci bilgisayar mühendisi olan M.A.Can ve Berna Kayabaşı tarafından resmen ANKARA'da kurulmuş,[1] bilgisayar teknik servis ve web tasarım yapan bir firmadır. Günümüzde hala aktif bir durumdadır.[2]
2020 yılı itibarı ile Can Özüm bilişim üzerinde satış ve servis noktası bulunmaktadır. 2020'de hizmete giren 34.500m² büyüklüğünde tesisleri ile Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük web tasarım yapan bir firma haline girecektir..
2020 yılından bu yana firmaların bilişim ihtiyaçlarına çözüm getirmek amacıyla hizmet veren Firmamız kısa süre içerisinde tanınan en iyi firmalar arasında yerini almıştır.
Ofisimizde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Standart kalıpların dışına çıkarak sektöre ve markanın kurumsal kimliğine uygun olarak internet sayfaları tasarlamaktayız. Arama motorlarında iyi sonuçlar almak şirketlerin internet ortamında prestijini arttırmak ve ön plana çıkarmak için dijital ihtiyaçlarınıza uygun olarak çözümler üretmekteyiz.
Tecrübeli ekip Türkiye genelinde yaygın ve kesintisiz bilişim hizmetleri sunmaktadır. İnternetteki yeniliklere paralel olarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren kadromuz uluslararası standartlara uygun olarak en uygun fiyatlarla web siteleri hazırlamaktadır.
Birçok hizmeti tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan Firma olarak Hosting, Sunucu, Tasarım, Yazılım, Dijital Pazarlama, Siber Güvenlik ve Seo gibi alanlarda profesyonel hizmet sunmaktayız.
Sürekli memnuniyet prensibi ile hareket ederek güçlü altyapılarımız ve profesyonel çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunmaktayız. Teknolojik çözüm desteklerimizden yararlanarak hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak hizmetler sunmaktayız.
Firmaların kurumsal olarak internet dünyasında var olabilmelerine yardımcı olmak amacıyla uzmanlık alanımız olan birçok konuda tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Firmamız özel web yazılım hizmetleri, kurumsal web sayfası geliştirme, web sitesi içerik, Seo ve içerik güncelleme, mobil uygulama web yazılım, web tasarım, bulut sunucu, alan adı ve web hosting gibi hizmetlerde sektörde öncüyüz.
Arama motoru hizmetleri, e ticaret çözümleri, alan adı tescil, taşıma, Facebook, Linkedin, Twitter, İnstagram, sayfaları takip abone, beğeni takipçi oluşturma, sertifika çözümleri, Google reklamları, arama motoru optimizasyonu gibi hizmetler ile sektörde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktayız. Güçlü ekibimiz çalışmalarında titiz davranmakta ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. İnternet ortamında hızlı bir şekilde tanınmak ve müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirmek istiyorsanız siz de uzman ekibimizin sunduğu avantajlar dünyasında yerinizi alın.
Tüm gücümüzle çalışıp bilgi ve deneyimimizi arttırmakta müşteri memnuniyetini hedef edinerek hizmet kalitemizi sürekli arttırmaktayız. Dinamik bir şirket olarak firmanıza ve web sitelerinize değer katmayı amaçlamaktayız. Amacımız kısa vadeli değil uzun süreli iş birlikleri yaparak müşterilerimize kaliteli danışmanlık hizmetleri sunmaktır.
Benzersiz interaktif çözümlerimiz ile dijitaj ortamda en iyi şekilde lanse edilmenize aracı olmaktayız. Kişiye özel hazırlanan web tasarımlarında kullanılan yazılımları başka firmalar için kullanmamaktayız. İsteğinize en uygun tasarımları ortaya çıkarabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.
Takım ruhu mantığının önemini bildiğimiz için ekibimizi alanında uzman kişilerden oluşturduk. Yıllardır bizi tercih eden firmaların istekleri doğrultusunda sürekli gelişim halinde olduğumuız içim müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.
Farkımız
Kişiye Özel İşler Üretiriz! Hazırlanan tasarımlardan yazılımlara kadar her bir müşterimiz için özel planlanan çözümlerimiz ezber bozar niteliktedir. Yapılan çalışmalardan en iyi sonuçları alabilmeniz için her müşterimize son derece kıymet ve önem vermekteyiz. İletişim yönü kuvvetli danışmanlarımız etki ağınızı genişletmenize yardımcı olmak amacıyla güvenilir hizmet sağlamaktadır.
Bugüne kadar tüm projeleri büyük bir başarı ile tamamlayan firmamız farklı sektörlerde firmalar için çalışmalar yapmakta ve alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Projelerin başarı ile tamamlanması için ekibini sürekli büyüten beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır.
Firmamızdan hizmet alan yüzlerce mutlu müşterimiz bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda profesyonel destek de sunmaktayız. En hızlı ve en uygun fiyatlar ile çözümler sunabilmek adına deneyimli takım arkadaşlarımızla verimli şekilde en iyi alternatifleri sunuyoruz.
Kriz anlarında tüm müdahaleyi sağlayabilecek uzman bir ekibe sahibiz. Yapılan tüm çalışmalar raporlanarak detaylı olarak sizlere sunulmaktadır. Tüm detaylar konuşulduğunda gerekli çalışmalara başlanarak belirtilen sürede tüm raporlara tarafınıza ulaştırılarak bilgilendirme yapılması sağlanmaktadır.
Can özüm bilişim 2020 yılından itibaren bilgisayar alım satım sektörüne de girmiştir. ==

Can Özüm Bilişim İşletmenleri Kimler?
M.Ali.Can
Berna Kayabaşı


Can Özüm Bilişim İletişim;
Email : [email protected]

Web Adres: www.canozumbilisim.net
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst