Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

BloodMoon plugin tanıtımı

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Merhabalar, bu gün sizlere factions ve survival sunucularına hava katabilecek bir plugin tanıtmak istiyorum 'kanlı ay'. Öncelikle kanlı ay plugininden biraz bahsedelim. Biz bunla neler yapabiliriz? Öncelikle kanlı ay plugini evente dayalı bir plugindir. Bununla birlikte gece olduğu zaman yüzdeyi sizin ayarladığınız bir şekilde istediğiniz kadar dünyada birbirinden farklı moblar spawnlanmaktadır.. Bu moblar bir çok özel yeteneğe sahiplerdir. Görünmez olma, ışınlanma, yardım çağırma ve benzerleri. Bu mobların içinden istediğiniz şeyin düşmesini sağlayabilirsiniz. Yani her şey sizin elinizde. Bana göre bu plugin bir çok sunucuya farklılık katacaktır.

JppzmBo.png

0fvP7k3.gif

BsD00J2.gif

hGVOrO4.gif

MnkwFVT.gif

nPynP7Y.gif

PbBKGUt.gif

W6HyX8K.gif

BloodMoon

ANIL OZ

I was an atheist I realized I am GOD
Yönetici
Madalyalar
1
  • Emektar
Minecraft
Disec
Dostum konun harika olmuş, gifler mi desem, tanıttığın harika eklenti mi desem bilemedim :) O kadar zamanımı şu eklentilere harcıyorum fakat bu eklentiyi bende yeni öğrendim. Gerçekten yararlı bir konu olmuş, beğenenler adına ben teşekkür ediyorum.

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Dostum konun harika olmuş, gifler mi desem, tanıttığın harika eklenti mi desem bilemedim :) O kadar zamanımı şu eklentilere harcıyorum fakat bu eklentiyi bende yeni öğrendim. Gerçekten yararlı bir konu olmuş, beğenenler adına ben teşekkür ediyorum.
Teşekkürler :)

Üst Alt