Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

AdoreNW.keyubu.com | OPSkyBlock | Kredi Sistemi | Yazı Tura | GUİ Rulet | Hergün 20:00 Event | Kapanma Riski Yok!

rektman23

Dünyaya gelme başarımı kazanıldı!
Madalyalar
0
Minecraft
BloodRiseYTB
Sunucu IP Adresi
AdoreNW.keyubu.com
Sunucu Sürümü
1.8.x, 1.14.x
Adore.jpg

TASARIM 2.jpg

TASARIM3.jpg

2020-04-07_18.26.34.png

2020-04-07_18.27.15.png

2020-04-07_18.27.47.png

2020-04-07_18.28.12.png

IP:
AdoreNW.keyubu.com

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Sunucunuza ziyarete geleceğim. Sistemler hoş gibi duruyor. Map bayağı hoşuma gitti.

Ruzorin

“Ama durum bu. Bunu değiştiremezsin.”
Genel Moderator
Madalyalar
0
Minecraft
Ruzorins
Sunucunuza ziyarete geldim. Sistemler artık biraz klasikleşti. Bu sistemleri her yerde görebiliyoruz. Discord eşleme sistemi acayip hoşuma gitti. Eğer özgün sistemler eklerseniz, güzel yerlere geleceğinize inanmaktayım. Başarılar diliyorum.

Son düzenleme:

rektman23

Madalyalar
0
Minecraft
BloodRiseYTB
Sunucunuza ziyarete geldim. Sistemler artık biraz klasikleşti. Bu sistemleri her yerde görebiliyoruz. Discord eşleme sistemi acayip hoşuma gitti. Eğer özgün sistemler eklerseniz, güzel yerlere geleceğinize inanmaktayım. Başarılar diliyorum.
Önerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.

ANIL OZ

I was an atheist I realized I am GOD
Yönetici
Madalyalar
1
  • Emektar
Minecraft
Disec
Sunucu ve konu tasarımı biraz sade olmuş, daha fazla özellik görmek isterdim. Son dönemde açılan sunucuların her yerinde bir özellik var ve bu gayet hoş bir şey. İleride iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Başarılar.

rektman23

Madalyalar
0
Minecraft
BloodRiseYTB
Sunucu ve konu tasarımı biraz sade olmuş, daha fazla özellik görmek isterdim. Son dönemde açılan sunucuların her yerinde bir özellik var ve bu gayet hoş bir şey. İleride iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Başarılar.
Teşekkür ederim.

Üst Alt