2 Türk tarafından yapılan Toilet Management Simulator ile tanışın

Ruzorin

Varsa şekliniz arenaya bekleriz
Moderatör
Disec
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
166
Tepkime puanı
74
Puanları
50
Madalyalar
2
  • Emektar
  • Konu Kaşifi
Bugüne kadar hayvanat bahçesi işlettik, şehir işlettik hatta dünyayı bile işlettik fakat daha önceden hiç tuvalet işletmedik. Bunun da artık zamanı gelmişti. Haberimize konuk olan Toilet Management Simulator, bizlere tam olarak bu tecrübeyi sunmaya hazırlanan bir yapım. İşin daha da iyi olan kısmı ise, çok yakında Steam platformu üzerinde çıkış yapacak olması.Toilet Management Simulator çıkış tarihi 27 Temmuz 2020 Yani bu gün
Haberimizin ana konuğu olan yapım, “Oyunda kendi işinizi kuruyorsunuz. Amacınız bolca para kazanmak. Hikaye sabaha karşı iş yerinizi kontrol etmeye gittiğinizde karşılaşacağınız bir evsiz ile başlıyor. Ancak ona kızmak yerine yardımcı oluyorsunuz ve karşılığını senaryo ilerledikçe fazlasıyla alıyorsunuz.” şeklinde açıklamalarla anlatılıyor.

Daha da detaya inen ekip, “Ayrıca, oyunda başka arkadaşlar da edineceksiniz. Onlarla ilişki seviyenizi yükseltmeni gerekiyor. Böylece, özel sahneler açılacaktır ve size verilen ana görevi tamamlayabilirsiniz. Super Sale isimli marketten gıda ve temizlik ürünlerinizi temin edeceksiniz. Home Sweet Home adındaki diğer bir marketten ise iş yeriniz için yapı malzemeleri satın alabileceksiniz. Ayrıca, oyunda bir de cep telefonunuz var. Tamir, temizlik, böcek ilaçlama, online fatura ödemeleri, istatistik gibi özel uygulamalar size yardımcı olacak.” şeklindeki açıklamaları ile oyunu özetliyor.

İlginç bir oyun olacağa benziyor :D Ancak Türk yapımı olduğu için, 15-20 tl üstü fiyat biçilmezse alıp oynamayı düşünüyorum.
 
Üst